Dažnai užduodami klausimai

EURO padėklų standartiniai dydžiai

Europoje plačiai naudojami vadinamieji EuroPallet (arba EUR) padėklai kurių standartiniai matmenys yra:

Padėklas EUR – 800 x 1200

Padėklas EUR 2 – 1200 x 1000

Padėklas EUR 3 – 1000 x 1200

Padėklas EUR 6 – 800 x 600

Padėklų Pasaulyje galite įsigyti standartinių matmenų EURO paletes: 1200x800 mm. EURO padėklai yra populiarus pasirinkimas, nes yra labai patvarus ir gali išlaikyti daug svorio – net iki 2000 kg. svorio.

Padėklų supirkimas

Padėklų pasaulis užsiima medinių padėklų ir kitos taros supirkimu. Superkame tiek naujus, tiek naudotus padėklus už konkurencingą kainą. Susisiekite su mumis ir aptarkime kainą, bei kitus svarbius klausimus! Mūsų kontaktus rasite puslapyje SUSISIEKITE.

EURO padėklų ir kitų medinių palečių kaina

EURO paletės yra vienas populiariausias pramonės šakų pasirinkimas, kadangi yra ilgaamžiški bei nėra brangūs. Kadangi jie yra naudojami visoje Europoje, pasiūla yra didelė ir jų galima įsigyti pigiau nei kitų rūšių medinių padėklų.

Vienkartiniai padėklai taip pat populiarėja tarp įvairių įmonių. Šie padėklai gaminami iš lengvų medžiagų, kurias panaudojus galima išmesti arba perdirbti. Jiems nereikia specialios sandėliavimo ar transportavimo įrangos, todėl lengva naudoti įvairiomis sąlygomis. Dėl greito vienkartinių padėklų pagaminimo, mažos kainos ir patogumo, jie tampa vis populiaresni.

Nestandartiniai padėklai yra gaminami pagal kliento reikalavimus, tam, kad gabenami produktai saugiai pasiektų galutinį tašką. Pagal užsakovo reikalavimus, gabenamus produktus, nestandartinės paletės gali būti didesni arba mažesni už standartines EURO paletes, išlaikyti lengvesnį ar sunkesnį svorį nei 2000 kg. Gali būti įvairių formų bei dydžių. Dėl išskirtinių reikalavimų, jų kaina gali būti aukštesnė, nei standartinių medinių padėklų.

Prekių vertė priklauso nuo kiekio ir kitų galimų aplinkybių, todėl susisiekime ir aptarkime kainą bei kitus svarbius klausimus! Mūsų kontaktus rasite puslapyje SUSISIEKITE.

Nestandartiniai padėklai

Nestandartiniai padėklai yra reikalingi tokiu atveju, kai transportuojamos arba sandėliuojamos nestandartinių matmenų prekės ar daiktai. Nestandartinės paletės yra gaminamos pagal individualius užsakymus, todėl jų dydis, forma ar svoris kokį gali išlaikyti daromi pagal užsakovo nurodymus.

Vienkartiniai padėklai

Vienkartiniai padėklai gali būti naudingi daugeliu atveju: kai įmonėms reikia greito sprendimo ar, kai biudžetas yra šiek tiek mažesnis. Vienkartinės paletės yra pigesnės, kadangi jas labai greitai ir lengvai galima pagaminti. Po vieno naudojimo, nerekomenduojama naudoti dar kartą. Šie padėklai taip pat įprastai gali išlaikyti mažesni svorį, nei tarkim EURO paletės.

Šarnyrniai lankstai

Šarnyrniai lankstai – svarbi transporto ir logistikos dalis. Jų pagalba efektyviau ir lengviau perkeliami ar sandėliuojami kroviniai. Puiki pagalba norint greičiau pakrauti arba iškrauti paletes. Šarnyriniai lankstai yra labai patvarūs, todėl tinka didelėms apkrovoms. Juos taip pat galima patogiai transportuoti ir be krovinio, kadangi yra sulankstomi.

Plastikinės dėžės

Plastikinės dėžės taip pat yra svarbi ir neatsiejama transporto, logistikos bei kitų pramonės šakų dalis. Jos naudojamos ne tik transportuojant ant medinių padėklų, dažniausiai būtent tokiose dėžėse būna laikomos įvairios prekės. Plastikinės dėžės yra patvarios, lengvos ir lengvai surenkamos. Taip pat jas lengva išvalyti. Galima naudoti ne vieną kartą, o vėliau perdirbti.