EURO Padėklai

EURO padėklas yra populiarus sandėliavimo ir pakrovimo pasirinkimas, nes yra patvarus ir gali išlaikyti daug svorio – net iki 2000 kg svorio. Šie padėklai yra pagaminti iš medžio ir yra 1200x800 mm dydžio.

Euro paletės naudojami daugelyje pramonės šakų, įskaitant maisto ir gėrimų, mažmeninės prekybos, logistikos, gamybos ir kita. Tokias paletes labai lengva ir patogu sukrauti, todėl dažnai yra naudojamos sandėliavimui ir pakrovimui.

Galima naudoti ir su įvairiomis transporto sistemomis. Kadangi gali būti pritaikoma ir naudojama tiek horizontaliam, tiek vertikaliam transportavimui – tai yra idealus pasirinkimas sandėliams ir transportavimui.

Be to, EURO padėklus, kitaip nei vienkartinius padėklus, galima pakartotinai naudoti kelis kartus, todėl tai yra ekologiškesnis pasirinkimas nei kai kurių kitų tipų padėklai.

Reikalingas pigus ir patvarus būdas laikyti arba gabenti prekes? Be jokių abejonių, turime geriausią pasirinkimą medinių EURO palečių Lietuvoje.

Siūlome platų aukštos kokybės bei panaudotų padėklų asortimentą. Padėklų Pasaulis ne tik parduoda, bet ir superka!

Jeigu turite nereikalingų ar nenaudojamų EURO palečių, net jeigu jos yra daugiau ar mažiau nusidėvėję – galime nupirkti už konkurencingą kainą.

Bendradarbiaujame tiek su fiziniais, tiek su juridiniais asmenimis. Susisiekite su mumis šiandien ir gaukite geriausią pasiūlymą!

Nauji Mediniai padėklai (EURO Padėklai)

Naujos EURO paletės (mediniai padėklai), tobulos būklės. Paletės yra plataus naudojimo.

Išmatavimai:

1200 x 800 x 144

Ilgis x Plotis x Aukštis (mm)

Naudoti EURO Padėklai I Rūšis

Naudotos EURO paletės I rušis. Tai mažai naudoti padėklai turintys minimalų nusidėvėjimą.

Išmatavimai:

1200 x 800 x 144

Ilgis x Plotis x Aukštis (mm)

Naudoti EURO Padėklai II Rūšis

Naudotos EURO paletės II rūšis. Naudoti padėklai turintys daugiau nusidėvėjimo požymių.

Išmatavimai:

1200 x 800 x 144

Ilgis x Plotis x Aukštis (mm)