Euro Paletės Kainos

Padėklai yra universali įranga bei be galo svarbi bet kokio verslo dalis. Tai yra puikus būdas laikyti ir perkelti didelius daiktų kiekius, nenaudojant daug vietos. Padėklus lengva transportuoti, todėl tai idealus sprendimas įmonėms, kurioms reikia greitai pervežti didelius kiekius prekių. Be to, paletės gali būti naudojamos prekių demonstravimui parduotuvėse.

Turbūt populiariausias pasirinkimas transportuojant ir sandėliuojant prekes yra – EURO paletės. Šie mediniai padėklai dažniausiai yra pasirenkami dėl savo ilgaamžiškumo ir kainos. Kadangi jie naudojami visoje Europoje, pasiūla yra didelė, o jų galima įsigyti pigiau nei kitų rūšių medinių padėklų.

Pagrindinis EURO padėklų privalumas – vienodas jų dydis ir forma. Dėl to jas lengva sukrauti ir transportuoti, be to, juos galima naudoti su įvairiomis transportavimo ir laikymo sistemomis. EURO padėklai yra pagaminti iš patvarios medienos, todėl yra tvirti ir patvarūs, mažiau linkę lūžti. Be to, gali atlaikyti didelį svorį ir saugiai transportuoti prekes. Standartinis EURO padėklų dydis yra 800 x 1200 mm, o keliamoji galia siekia net iki 2000 kg.

Juos taip pat lengva pakrauti ir iškrauti, o tai svarbu, kai turite daug produktų, kuriuos reikia perkelti. Puikiai tinkami naudoti maisto ir gėrimų pramonėje, kadangi EURO paletės yra atsparūs kvapams ir bakterijoms. Taip pat, yra naudojami gabenti ir laikyti tokias prekes kaip drabužiai, automobilių dalys ir kt.

EURO padėklai gali būti naudojami tiek trumpalaikiam, tiek ilgalaikiam saugojimui. Tai yra ne tik universalus, bet ir ekonomiškas pasirinkimas bet kokio dydžio įmonėms, kurioms reikia perkelti arba sandėliuoti produktus.

Vienkartiniai padėklai taip pat populiarėja tarp įmonių. Nors vienkartiniai padėklai dar gana nauja prekė, dėl mažos kainos ir patogumo jie tampa vis populiaresni. Be to, juos galima naudoti su įvairiais transportavimo būdais, įskaitant sunkvežimius, traukinius ir laivus. Dėl to jie yra universalus pasirinkimas įmonėms, kurioms reikia greitai ir efektyviai perkelti prekes.

Šie padėklai pagaminti iš lengvų medžiagų, kurias panaudojus galima lengvai išmesti arba perdirbti. Be to, vienkartiniams padėklams nereikia jokios specialios sandėliavimo ar transportavimo įrangos, todėl jas lengva naudoti įvairiomis sąlygomis.

Kai kuriais atvejais produktai yra tokie išskirtiniai, kad jie nėra tinkami gabenti su medinėmis paletėmis. Tačiau tokiais atvejais galima pasirinkti nestandartinius padėklus. Jie yra gaminami pagal kliento reikalavimus, tam, kad gabenami produktai pasiektų galutinį tašką saugiai.

Nestandartiniai padėklai gali būti didesni arba mažesni už standartinius medinius padėklus, išlaikyti lengvesnį ar sunkesnį svorį. Gali būti įvairių formų bei dydžių. Tokios paletės yra puikus sprendimas įmonėms, kurios prekiauja išskirtinių išmatavimų prekėmis. Kadangi nestandartiniai padėklai yra gaminami pagal kliento reikalavimus, jų kaina gali būti didesnė nei standartinių EURO padėklų.

Prekės vertė priklauso nuo kiekio. Bendradarbiaujame tiek su fiziniais, tiek su juridiniais asmenimis. Primename, kad ne tik parduodame, tačiau ir superkame įvairios būklės, dydžio ir tipo EURO paletes, padėklus ir kitą tarą. Susisiekime ir aptarkime visus svarbiausius klausimus.

Prekių kainos vertė priklauso nuo kiekio.

Todėl susisiekime ir aptarkime kainą ir kitus svarbius klausimus!